РДА на Львівщині незаконно надала в оренду більше тисячі гектарів земель

12:00 9 червня 2016 р.


Фото: ar.volyn.ua

Прокуратура вимагає у суді скасувати неправомірні розпорядження, визнати недійсними укладені на їх підставі договори оренди ділянок та повернути їх із незаконного користування на користь держави.

«Прокуратурою Львівської області до суду внесено п’ять позовних заяв в інтересах держави в особі Львівської обласної державної адміністрації про визнання протиправними та скасування розпоряджень Радехівської районної державної адміністрації щодо надання одному із приватних підприємств земельних ділянок площею понад тисячу гектарівга, вартість яких близько 400 тисяч гривень», – повідомили сьогодні, 9 червня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли подробиці:

«Вказані позови подано у зв’язку з тим, що районна адміністрація при прийнятті цих розпоряджень вийшла за межі повноважень, визначених у статті 122 Земельного кодексу України, а саме розпорядилась землями промисловості, розташованих за межами населеного пункту. Згідно з чинним законодавством, такі повноваження належать Львівській обласній державній адміністрації. З цих підстав, прокуратура у суді вимагає скасувати неправомірні розпорядження, визнати недійсними укладені на їх підставі договори оренди ділянок та повернути їх із незаконного користування на користь держави». 

dailylviv.com

До теми

13:00 16 квітня 2021 р.

Чиновниця з Дрогобиччини приписала собі до зарплати майже 300 тисяч гривень

На Львівщині судитимуть працівницю соцзахисту, яка привласнила бюджетні кошти: вносила до бухгалтерської документації неправдиві відомості про розмір свого грошового забезпечення.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу