Прикордонники затримали на Львівщині сирійців, турка та алжирця

15:42 5 січня 2017 р.


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

43-річна жителька Житомирщини поверталася в Україні з придбаним за кордоном болгарським паспортом.

Прикордонники відділу «Шегині» Мостиського загону затримали сьогодні вранці сім’ю нелегальних мігрантів зі Сирії – чоловіка, дружину та їхнього повнолітнього сина. Вони спостерігали за прикордонним нарядом, а після того, як він закінчив охорону визначеної ділянки кордону, спробували перехитрити його, однак потрапили в руки іншого прихованого прикордонного наряду – дільничного інспектора та його місцевого помічника.

Поряд з місцем їх затримання через декілька хвилин випробовував долю ще й громадянин Туреччини. Охоронці кордону піймали його в той момент, коли він перелазив через загороджувальний паркан на кордоні.

Усі затримані мігранти розраховували у заметіль, не залишаючи слідів на снігу, обійти пункт пропуску та дістатись сусідньої Польщі. Наразі їх затримано в адміністративному порядку з метою встановлення особи та подальшого притягнення до відповідальності за спробу порушення державного кордону України. 

Натомість прикордонники сусіднього підрозділу охорони кордону затримали в пункті пропуску «Краковець» 43-річну жительку Житомирщини, яка, повертаючись на Батьківщину, пред’явила на паспортний контроль придбаний за кордоном болгарський паспорт, інформаційну сторінку якого було підроблено – внесено її установчі дані. Вона вже деякий час працювала і проживала у Німеччині, де і залишила свій українські документи. За спробу порушення державного кордону України її також буде притягнено до відповідальності згідно санкції статті 204-1 Кодексу України про адміністративну відповідальність.

Крім того, вчора прикордонники відділу «Рава-Руська» Львівського загону, за оперативною інформацією, затримали на відстані одного кілометра до кордону чоловіка африканської зовнішності. Як згодом з’ясувалося, порушник мав при собі закордонний паспорт громадянина Алжиру.

Також стало відомо, що він певний час проживав в одному з гуртожитків Києва як студент столичного навчального закладу і мав дозвіл на тимчасове проживання в Україні. Хлопець зізнався, що шукав кращої долі в одній з країн Євросоюзу. На горе-студента також було складено протокол за статтею 204-1 Кодексу України про адміністративну відповідальність.

Про це повідомили на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фото й відео з місць події.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу