Прикордонники вилучили в Смільниці 19,450 кілограма бурштину

12:30 24 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

Житель Самбора позбувся через спробу контрабанди автомобіля «Рено».

У Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України повідомили в четвер, 24 листопада, що сьогодні вранці прикордонники Мостиського загону попередили в пункті пропуску «Смільниця» незаконний вивіз до Польщі 19 кілограмів та 450 грамів бурштину. Увагу «зелених беретів» привернуло те, що 37-річний житель Самбора зволікав за кермом автомобіля «Рено» польської реєстрації з просуванням до місця контролю й пропустив декілька автівок, які очікували позаду нього в пункті пропуску.

Хоч він і запевнив прикордонників, що не перевозить жодних заборонених предметів та товарів, ті спільно з працівниками митниці знайшли декілька пакунків із необробленим камінням бурштину у запасному колесі його автомобіля, а через декілька хвилин – ще чимало вкладень під декоративною обшивкою багажного відділення автомобіля. Всього зі схованок правоохоронці вилучили 60 спеціально запаяних поліетиленових пакунки із бурштином, загальна вага яких склала 19 кілограм та 450 грамів.

Після цього водієві вже нічого не залишалося, як зізнатися в намірах незаконно вивезти з України коштовне каміння, аби заробити на його продажі у Польщі.  Контрабандне каміння та автомобіль «Рено» 2004 року випуску, в якому воно приховано перевозилось, вилучені.

Про це повідомили на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували відео й фото з місця події.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини