Прикордонники вилучили в Краковці у бельгійця психотропні таблетки

10:20 12 грудня 2016 р.


Фото: зі сторінки Львівського обласного управління ДСНС в інтернет-мережі «Facebook»

Службовий собака Банга, який натренований на пошук наркотичних речовин, вказав інструктору на можливі вкладення в салоні автомобіля.

У неділю, 11 грудня, під час перевірки в пункті пропуску «Краковець» автомобіля «Ауді» під керуванням громадянина Бельгії спрацював службовий собака прикордонників «Банга», натренований на пошук наркотичних речовин. Він вказав інструктору на можливі вкладення в салоні автомобіля.

Відтак, прикордонники знайдено у ньому медичні препарати, які заборонені до вільного переміщення через державний кордон України. Зокрема, виявили 14 таблеток «Rohypnol» із вмістом флунітразепаму та шість таблеток «Stauroderm» із вмістом флуразепаму. Обидва препарати входять до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, визначених постановою Кабінету міністрів України №770.від 6 травня 2000 року 

Про факт виявлення в пункті попуску психотропних речовин повідомили працівників Нацполіції, які вилучили вказані препарати.Про це повідомили на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фото з місця події.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу