Прикордонники попередили на Львівщині дві спроби незаконного ввезення автівок

10:28 30 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

«Зелені берети» виявили ознаки підробки реєстраційного документа на транспортний засіб і знищення кустарним способом ідентифікаційного номера кузова.

«У Шегинях прикордонники попередили дві спроби незаконного ввезення автомобілів в Україну», – повідомили сьогодні, 30 квітня, в Західному регіональному управлінні ДПСУ, де також розповіли подробиці:

«Одразу два випадки переміщення транспортних засобів через державний кордон з порушенням чинного законодавства України попередили прикордонники Мостиського загону. Вчора, в пункті пропуску «Шегині» на Львівщині під час оформлення в’їжджаючого в Україну автомобіля марки «BMW» 2000 року випуску прикордонники виявили ознаки повної підробки реєстраційного документа на транспортний засіб. Вбачаючи у діях 39-річного водія авто, жителя Іванофраківщини, ознаки кримінального правопорушення передбаченого статтею 358 Кримінального кодексу України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів», прикордонники проінформували працівників Національної поліції. 

Через деякий час, у цьому ж пункті пропуску для оформлення на в’їзд в Україну прибув 45-річний житель Львівщини, який перебував за кермом автомобіля «Форд Транзит» польської реєстрації. Здійснюючи огляд автомобіля, прикордонники виявили ознаки повного знищення кустарним способом ідентифікаційного номера кузова транспортного засобу, що також не заперечував водій мікроавтобусу. Протиправні дії громадянина було кваліфіковано згідно статті 290 Кримінального кодексу України «Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу», про що також було проінформовано працівників поліції».

Про це повідомили сьогодні, 28 квітня, на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фото з місця події.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів