Прикордонники вилучили в Краковці 30 тисяч пачок сигарет

15:30 16 грудня 2016 р.


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

Контрабандисти приховали близько 30 тисяч пачок сигарет у спеціальній вантажівці для перевозення племінних скакунів .

У Західному регіональному управління Державної прикордонної служби України повідомили сьогодні, 16 грудня, що вчора в пункті пропуску через кордон «Краковець» на Львівщині, прибув спеціальний вантажний автомобіль німецької реєстрації, в якому перевозилися з Канева до Німеччини троє племінних коней. В ході стандартного огляду автомобіля та опитування водія, жителя Львівщини, увагу прикордонника привернуло те, що він мало обізнаний зі специфікою перевезення такого «вантажу» й метою їх доставки за кордон.

Він повідомив прикордонникам, що за кермом їде лише зі Львова, а решта деталей йому невідомф. Крім того, в ході візуального огляду вантажівки прикордонники звернули увагу на відмінності внутрішньої та зовнішньої довжини її спеціального причепу, що також було підтверджено спеціальними вимірювальними приладами.

Відтак, автівку вивели зі загального потоку та повідомили власникам коней, аби забезпечили додатковий транспорт для їх безпечного виведення з вантажівки. В ході детального огляду причепу було з’ясовано, що всередині нього виготовлено додаткову стінку, яка забезпечила чималий простір для схову контрабанди.

Демонтувавши цю стінку, правоохоронці знайшли контрабандні цигарки, які ретельно були розкладено у тайнику. Таким чином, сподіваючись, що ані українські контрольні служби, ані правоохоронці інших країн не виводитимуть коней з причепу, а тим паче – не скануватимуть його спеціальним рентген-обладнанням, контрабандисти намагалися доправити до Німеччини близько 30 тисяч пачок сигарет різних марок українського виробництва.

Однак тепер цигарки вилучать, крім того, за спробу їх перевезення буде стягнуто чималий штраф. А коні, які мимохідь стали учасниками контрабандної афери, повернуться додому.

Про це повідомили на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фото з місця події.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу