Прикордонники Мостиського загону вилучили 87 авто

12:05 28 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

Упродовж вихідних прикордонники Мостиського загону попередили три спроби прихованого перевезення контрабанди через державний кордон.

Про це повідомили сьогодні, 28 листопада, в Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України, де також поінформували, що, зокрема, її працівники разом із митниками вилучили в пункті пропуску «Шегині» з автомобіля «БМВ» громадянина Польщі прикордонники 1000 пачок сигарет марок «LM» та «Marlboro». Аби перевезти ці контрабандні товари через кордон, водій автомобіля сховав їх серед особистих речей, в ніші для запасного колеса та в середині звукового динаміку автомобіля. 

Натомість у сусідньому пункті пропуску «Краковець» у двох випадках через спробу переміщення через кордон цигарок та спеціальне переобладнання для цього транспортних засобів були вилучені два автомобіля марки «Фольксваген» польської реєстрації. Водії, мешканці Тернопільщини, сховали цигарки у задніх бамперах та лонжеронах автомобілів. Всього з автівок було вилучено 295 пачок цигарок, а також будуть вилучені і автомобілі, як засоби переміщення контрабанди. 

А загалом із початку 2016 року в пунктах пропуску на ділянці відповідальності Мостиського прикордонного загону було попереджено приховане переміщення понад 119 тисячу пачок цигарок та вилучено 87 автомобілів, що використовувались для перевезення контрабанди. Про це повідомили на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фото з місця події.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини