Прикордонники Львівського загону затримали контрабандиста без документів

11:24 23 травня 2020 р.

  • 1

Чоловік, ймовірно, хотів скористатися арсеналом засобів, щоб непомітно перейти контрольно-слідову смугу.

Учора на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Амбуків», що у Волинській області, прикордонниками Львівського загону було виявлено громадянина України, який не міг пояснити мету свого перебування у прикордонні. 

Жодних документів, які посвідчують особу, чоловік при собі не мав. Порушника прикордонного режиму запросили у підрозділ для складання документів про адміністративне правопорушення за ст. 202 КУпАП, яке передбачає штраф. 

Згодом прикордонники знайшли в кущах гумовий човен, помпу, одне весло, три паси з карабінами та шість поролонових накладок на взуття для подолання контрольно - слідової смуги. Ймовірно чоловік хотів скористатися цим арсеналом, щоб непомітно перейти контрольно-слідову смугу. 

Коментарі(1)

666

12:48 23 травня 2020 р.

Відповісти

... в свій час довелося пройти-проміряти пішки весь український західний кодон ... в В.Волинському на виїзді в напрямку Устилуга по лівій стороні була-знаходилась комендатура Луцького ПЗ , а правіше Устилуга -- ПЗ №6 (ім.Пархоменка) ... далі на північ -- ПЗ№5 ("Коритниця") ... а ПЗ№7 (Луцького ПЗ) " "Амбуків" на південь від Устилуга ... щоб додуматись займатися самостійно в тій містині (і в інших місцях теж) контрабандою( із перетином погрансмуги) , то я стільки не вип'ю ... це можуть робити тільки "аматори"(жлоби і придурки) , бо профі завозять в Україну отой "контрабас" фурами і вагонами ...( і вивозять теж) ... а от в Мукачівському ПЗ в ті часи була конкретна застава ( не називаю , бо ..) , в якій за надання послуг в нелегальному перетині кордону її особовий склад навіть неодноразово повністю міняли ... так що , кому треба , ті знають усе , що відбувається на українському кордоні ... Слава Україні ! ...

До теми

16:08 26 травня 2020 р.

Завтра у Львові судитимуть мікропідприємця за одиночний пікет

27 травня о 10.40 у Галицькому районному суді м.Львова відбудеться судове слухання у справі про адміністративне порушення за одиночний пікет підприємця Владислава Орлова 1 травня з вимогою відновлення конституційного права на працю.

Рубрика: Закон

18:06 25 травня 2020 р.

Суд у Львові оголосив вирок підпалювачу автомобіля журналістки Радіо Свобода

Галицький суд Львова 25 травня ухвалив рішення у справі підозрюваного в підпалі автомобіля журналістки Радіо Свобода Галини Терещук – 19-річного Якоба Сарахмана. Вирок суду – 5 років позбавлення волі з 3-річним іспитовим терміном.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу