Прикордонники Львівського загону затримали іноземців

10:00 8 листопада 2018 р.

  • 0
  • 453


Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

Прикордонники Львівського загону затримали іноземців під час спроби незаконного перетину ними державного рубежу.

Військовослужбовці прикордонного відділу «Рава-Руська» отримали оперативну інформації про появу на околиці населеного пункту невідомих, які прямували вбік державного рубежу, відтак, затримали чотирьох іноземців. Зі слів правопорушників, вони є громадянами Індії.

Згодом чоловіки помідомили, що мали намір поза пунктом пропуску потрапити до країн ЄС. З метою з’ясування всіх обставин правопорушення й притягнення їх до адміністративної відповідальності за частиною 2 статті 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України), незаконних мігрантів доставлено до прикордонного підрозділу.

Про це повідомили в четвер, 8 листопада, в Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби, де також опублікували фото затриманих.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:00 25 березня 2019 р.

На Львівщині виявили дві нелегальні АЗС

Податкові міліціонери ДФС задокументували в Бузькому та у Сокальському районах Львівської області діяльність ще двох АЗС, на яких здійснювалася реалізація підакцизних товарів (дизпалива) сумнівного походження без відповідних дозвільних документів.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 438