Прикордонникам Львівського загону двічі пропонували хабар

20:54 15 червня 2016 р.


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

Охоронці державних рубежів у пунктах пропуску «Устилуг» та «Рава-Руська» відмовилися від, відповідно, 400 та 200 гривень.

«Упродовж доби прикордонники Львівського загону двічі відмовлялися від хабарів», – повідомили сьогодні, 15 червня, в Західному регіональному управлінні ДПСУ, де також розповіли подробиці:

«Активне проведення заходів по протидії корупційній складовій серед прикордонників продовжує приносити позитивні результати. Упродовж протягом доби було зафіксовано дві спроби дачі хабарів прикордонникам.

У двох випадках у пунктах пропуску «Устилуг» та «Рава-Руська», прикордонниками було зафіксовано та припинено спроби дачі хабарів. Грошову винагороду пропонували громадяни України у розмірі 400 та 200 гривень за сприяння у позачерговому перетині державного кордону. 

Зокрема, в пункті пропуску «Рава-Руська» до прикордонника звернувся чоловік, який намагався передати в руки файл з документами та 400 гривень висловлюючи прохання посприяти в позачерговому проїзді. На що прикордонник відмовив та попередив про кримінальну відповідальність за спробу дачі неправомірної вигоди, та попросив пред’явити документи що посвідчують особу, після чого чоловік почав тікати в сторону державного кордону праворуч в обхід пункту пропуску.

На вимогу зупинитись особа не відреагувала, вході злагоджених та оперативних дій прикордонником було затримано даного чоловіка.  З метою прийняття правових рішень по даним фактам було оповіщено працівників Національної поліції, щодо можливих ознак злочину передбачених частиною 1 статтею 369 Кримінального кодексу України.

Керівництво Львівського прикордонного загону звертається до усіх учасників руху не порушувати чинного законодавства України та не намагатися втягнути у протиправну діяльність співробітників Державної прикордонної служби, пропонуючи хабарі за прийняття неправомірних рішень». 

Про це повідомили сьогодні, 15 червня, на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фото з місця події.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу