Прокурори притягнули на Львівщині до відповідальності 92 посадовців

16:30 21 грудня 2016 р.

В обласній прокуратурі запевнили, що «на Львівщині упродовж року притягнуто до відповідальності за дії, пов’язані з корупцією понад 200 посадових осіб».

В обласній прокуратурі повідомили сьогодні, 21 грудня, що «впродовж поточного року спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції складено майже 260 адміністративних протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією». У повідомленні прокуратури також зазначено: «За наслідками судового розгляду 224 протоколів 200 посадових осіб визнано винними та застосовано покарання у вигляді штрафу, в окремих випадках застосовано конфіскацію незаконно отриманого доходу».

«Крім того, органами прокуратури Львівської області як спеціально уповноваженим суб’єктом у сфері протидії корупції вжито заходів з метою притягнення до дисциплінарної відповідальності посадових осіб за діяння чи бездіяльність, які не утворюють складу адміністративного та кримінального правопорушення. Так, упродовж 2016 року прокурорами внесено 211 подань в порядку статті 65 Закону України «Про запобігання корупції». За результатами їх розгляду до дисциплінарної відповідальності притягнуто 92 посадові особи – запевнили також в обласній прокуратурі.

«Також на вимогу прокурорів у 36 органах місцевого самоврядування створено постійні комісії з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою/подарунками та визначено відповідальних осіб з питань запобігання корупції. До прикладу, за результатами вивчення викладених фактів у ЗМІ, прокуратурою Львівської області внесено подання щодо проведення службового розслідування з питань законності набуття права власності на дорогий транспортний засіб, який відображено в електронній декларації керівником одного із структурних підрозділів Шевченківського відділу поліції ГУ НП у Львівській області, який відображено в електронній декларації. Вказане подання на даний час перебуває на розгляді», – повідомили також сьогодні, 21 грудня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу