Прокуратурою подано позов до Львівської Ратуші, виконкому ЛМР і міського голови

10:52 13 листопада 2015 р.


Фото: gazeta.lviv.ua

Правоохоронці вимагаєють зобов’язати міськраду забезпечити проведення робіт з винесення меж історичного ареалу Львова та закріплення їх на місцевості.

«Прокуратурою заявлено позов про визнання неправомірною бездіяльності Львівської міської ради щодо винесення меж історичного ареалу Львова та закріплення їх на місцевості», – повідомили сьогодні, 13 листопада, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також поінформували:

«Як з’ясовано прокуратурою міста Львова, органами місцевого самоврядування міста Львова досі не проведено інвентаризацію земельних ділянок історичного ареалу, рішення про віднесення цих територій до земель історико-культурного призначення не прийнято. Також не встановлено і не закріплено на місцевості межі історичного ареалу.

Вказані порушення призводять до незаконного використання земельних ділянок у центральній частині міста та руйнування архітектурних пам’яток. У зв’язку з цим, прокуратурою міста Львова до Львівського окружного адміністративного суду подано позов до Львівської міської ради, її виконавчого комітету та міського голови про визнання неправомірною їх бездіяльності у зазначеній сфері.

Прокуратурою вимагається зобов’язати вказані органи забезпечити проведення робіт з винесення меж історичного ареалу Львова та закріплення їх в натурі (на місцевості). А також – віднесення земель в його межах до історико-культурного призначення».

dailylviv.com

До теми

10:12 5 травня 2021 р.

Водій, через наркотичне сп'яніння, втратив дружину

На Львівщині поліцейські затримали водія, який вчинив ДТП, внаслідок якої загинула його дружина. Як встановили медики, затриманий керував транспортним засобом у стані наркотичного сп’яніння.

Рубрика: Закон

16:42 2 травня 2021 р.

Суд у Городку простив водію смерть дизайнера Петра Нестеренка-Ланька

Суддя Городоцького районного суду визнала обвинуваченого винним у вчиненні смертельної аварії і призначила йому три роки позбавлення волі, але звільнила від відбування покарання, замінивши його роком іспитового терміну.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу