Прокуратурою Львівщини пред’явлено позовів майже на 246 мільйонів гривень

16:00 1 грудня 2016 р.

У судах Львівщини перебувають на розгляді 344 позови прокурорів на суму 168,4 млн. гривень

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили сьогодні, 1 грудня, що впродовж 2016 року нею пред’явлено до судів позовів майже на 246 мільйонів гривень. У повідомленні також зазначено, що на даний час судами уже задоволено 257 позовів на суму понад 73 мільйони гривень, а реально поповнено бюджет держави на 55,5 млн. гривень. 

Ще 344 позови прокурорів на суму 168,4 млн. гривень перебувають на розгляді. При цьому органами прокуратури області забезпечено участь у 831 справі. За наслідками вступу прокурора у розгляд справ в інтересах держави, сума за рішеннями, прийнятими на користь сторони, в інтересах якої вступив прокурор, становить більше 97 мільйонів гривень.

Зокрема, в бюджетній сфері у поточному році подано позовів майже на 37 млн. гривень , уже реально виконано судових рішень майже на 10 мільйонів гривень. Натомість у питаннях державної та комунальної власності заявлено позовів на суму понад 27 мільйонів гривень, за задоволеними позовами стягнуто до бюджету 13,5 млн. гривень.

У земельній сфері у 2016 році прокурорами подано позовів на 64,8 млн. гривень, а реально виконано судових рішень на 34,4 млн. гривень. Площа повернутих земель та земель, незаконне надання яких попереджено, становить 335 га.

У сфері охорони навколишнього природного середовища, у тому числі щодо незаконних порубок лісу, заявлено позовів на суму 41,6 млн. гривень, а судами задоволено позовів більш як на 37 мільйонів гривень, за судовими рішеннями уже реально стягнуто 10,4 млн. гривень .

Крім того, розпочато 51 кримінальне провадження в порядку представницької діяльності.

dailylviv.com

До теми

19:53 18 січня 2021 р.

У приміських поїздах встановлять камери спостереження і червоні кнопки

За допомогою червоної кнопки машиніст зможе викликати на наступну станцію за маршрутом руху правоохоронців для того, щоб запобігти чи попередити випадки неналежної поведінки деяких пасажирів.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу