Прокуратура вже судилася з ЛМР за Грибовицьке сміттєзвалище

16:22 2 червня 2016 р.

Органи прокуратури неодноразово вказували міській та обласній радам на необхідність вирішити проблему Грибовицького сміттєзвалища.

Зокрема, у 2013 році прокуратура Львівської  області поддала позов До Львівського окружного адміністативного суду про визнання неправомірною бездіяльність ЛМР, її виконавчого комітету та міського голови щодо забезпечення створення нового полігону для захоронення твердих побутових відходів для Львова. І цей позов суд задовільнив. 

Про це сьогодні, 2 червня, під час інтерв’ю-прес-конференції на тему:

«Як реформувати прокуратуру за «планом Луценка?», що відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив колишній працівник органів прокуратури Львівської області (екс-прокурор Львова, екс-заступник прокурора Львівської області), асистент кафедри кримінального права і процесу Інституту права і психології НУ «Львівська політехніка» Андрій Палюх

- Про Грибовицьке сміттєзвалище можна говорити багато. Все йшло до цієї трагедії. І найстрашніше, що це – тільки початок, - каже він. 

За його словами, коли він працював прокурором міста та заступником прокурора області, неодноразово звертали увагу органів влади, тобто міської та обласної рад, що є проблема із захороненням твердих побутових відходів.

- Вирішуйте це в правовому полі, виконуйте свої ухвали і рішення, які ви приймали по цьому об’єкту, - колишній прокурор стверджує, що міська та обласна влада знали про проблему, але не вирішували. 

 

 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

13:00 16 квітня 2021 р.

Чиновниця з Дрогобиччини приписала собі до зарплати майже 300 тисяч гривень

На Львівщині судитимуть працівницю соцзахисту, яка привласнила бюджетні кошти: вносила до бухгалтерської документації неправдиві відомості про розмір свого грошового забезпечення.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу