Прокуратура виявила порушення в судах на Львівщині

15:15 6 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 840


Фото: 112.ua

В обласній прокуратурі запевнили, що вона виявила порушення під час перебування у судах Львівщини затриманих, підсудних та засуджених осіб.

Про це повідомили сьогодні, 6 жовтня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «До переліку судів із невідповідними умовами потрапили майже усі суди Львівщини, крім Трускавецького міського. Умови, які не відповідають правилам санітарії та гігієни, функціонування лише однієї камери, у якій перебувають четверо-п’ятеро осіб водночас, відсутність кімнат для конвою, санітарних вузлів. І це неповний перелік порушень, виявлених прокуратурою під час перевірки, яка тривала упродовж вересня».

«Крім цього, фактично у всіх міськрайонних судах області відсутні майданчики для заїзду спеціальних автомобілів та окремий вхід до судів для конвойних підрозділів Національної гвардії України і поліції. Також, відсутнє належне освітлення, опалення і вентиляція, немає надійної системи охорони, яка передбачає встановлення засобів зв’язку та сигналізації. У сторонніх осіб є вільний доступ до підсудних у зали судових засідань. Все це може спричинити втечі чи інші надзвичайні події», – поінформували також у прокуратурі.

«Зазначене суттєво порушує вимоги чинного законодавства і може трактуватись Європейським судом з прав людини як катування чи нелюдське поводження, те, що принижує гідність особи Відтак, з метою неухильного дотримання законодавства щодо роздільного тримання в’язнів різної категорії, порядку охорони та конвоювання і, найважливіше, конституційних прав затриманих, ув’язнених та засуджених осіб, прокуратурою області, 3 жовтня, скеровано до Державної судової адміністрації України у Львівській області лист задля вжиття заходів і усунення цих недоліків», – повідомили також упрес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:15 15 серпня 2018 р.

16-річний внук поцупив на Львівщині у своєї бабусі 7240 євро

Правоохоронці попередили батьків: «Якщо у вашої дитини раптово з’являються великі суми коштів, обов’язково перевірте звідки вона їх взяла. Не дайте вашій дитині стати на злочинний шлях!».

Рубрика: Закон

  • 0
  • 402