Прокуратура вимагає визнати недійсним договір ЛМР та орендаря 0,16 гектара

14:34 6 листопада 2015 р.


Фото: zib.com.ua

Підставою для звернення до суду стало порушення вимог Земельного кодексу України та Закону України «Про державний земельний кадастр».

«Прокуратурою міста Львова 30 жовтня цього року подано до господарського суду Львівської області позов про визнання недійсним договору, укладеного між Львівською міською радою та одним із товариств з обмеженою відповідальністю, про передачу в оренду земельної ділянки на вулиці Шевченка, площею 0,16 га, вартість якої становить близько одного мільйона гривень», – повідомили сьогодні, 6 листопада, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також пояснили:

«Підставою для звернення до суду стало порушення вимог Земельного кодексу України та Закону України «Про державний земельний кадастр», зокрема, надання товариству земельної ділянки без її вилучення згідно з встановленим законом порядком у попередніх землекористувачів. З огляду на викладене, прокуратура вимагає звільнити вищевказану територію та привести у придатний для використання стан.

Зазначимо, що загалом цьогоріч з метою захисту інтересів держави у сфері земельних відносин прокурорами заявлено позовів на 70 мільйонів гривень. Відтак, завдяки вжитим органами прокуратури Львівської області заходам реагування на факти порушень земельного законодавства, попереджено незаконне надання та повернуто у державну та комунальну власність близько 40 га земель». 

dailylviv.com

До теми

16:49 12 травня 2021 р.

Захоплення землі під Львовом: кого захистить Пустомитівський суд - законних власників чи компанію-рейдера

13 травня о 9.00 у Пустомитівському районному суді відбудеться слухання справи №450/1038/21 про самовільне захоплення ТзОВ «Спектр» частини земельних ділянок землевласників і дороги площею 1,5 га на території земельного масиву ГО «Об’єднання забудовників «Горішній».

Рубрика: Закон

14:49 11 травня 2021 р.

Земельну ділянку площею понад 16 га у Мурованому можуть повернути громаді

Державна реєстрація про передання цієї землі у селі Муроване львівському ТзОВ у користування проведена з порушеннями чинного законодавства, вважає обласна прокуратура.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу