Прокуратура вимагає скасувати самобуд на вулиці Снопківській у Львові

10:24 12 серпня 2016 р.


Фото: skyscrapercity.com

До обласного Господарського суду пред’явлено позов про скасування реєстрації права власності на житлові й нежитлові приміщення самочинно збудованого багатоквартирного будинку.

«Прокуратура у судовому порядку вимагає скасувати реєстрацію права власності на самобуд на вулиці Снопківській у Львові», – повідомили сьогодні, 12 серпня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли подробиці:

«10 серпня, за дорученням прокуратури Львівської області, Львівською місцевою прокуратурою №1 до Господарського суду Львівської області пред’явлено позов про скасування реєстрації права власності на житлові та нежитлові приміщення самочинно збудованого багатоквартирного будинку №18-а на вулиці Снопківській у Львові загальною площею понад 3000 квадратних метрів. Нагадаємо, право власності на вказаний будинок було безпідставно набуто на підставі ухвали Залізничного районного суду Львова від 18 вересня 2015 року про затвердження мирової угоди між фізичними особами.

Прокуратурою Львівської області у суді апеляційної інстанції доведено, що згадана ухвала суду прийнята з порушенням норм матеріального права, а відтак за скаргою прокурора 12 травня її скасовано апеляційним судом Львівської області. Однак у час, коли зазначена ухвала Залізничного районного суду ще не була скасована, фізична особа, за якою судом першої інстанції визнано право власності на будівлю, здійснила реєстрацію права власності на приміщення вказаного багатоквартирного будинку за собою та в подальшому внесла їх до статутного фонду одного із підприємств. Таким чином, оскільки судове рішення, на підставі якого набуто право власності на згаданий будинок, скасовано, органи прокуратури наполягають в суді на скасуванні також і подальшої реєстрації права власності на цей об’єкт». 

dailylviv.com

До теми

19:25 21 січня 2022 р.

У Львові затримали нічного грабіжника АЗС

19 січня зловмисник зайшов у приміщення автозаправної станції на проспекті Чорновола у Львові, розпилив касирці в обличчя газ з балончика, після чого заволодів 5 тис грн та втік.

Рубрика: Кримінал

11:37 21 січня 2022 р.

У центрі Львова наркотиками торгували у хостелі і майстерні з ремонту взуття

Під час санкціонованих обшуків правоохоронці виявили та вилучили у зловмисників близько трьох кілограмів психотропних речовин, вартість яких за цінами «чорного» ринку становить близько 600 тисяч гривень.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу