Прокуратура вимагає притягнути до відповідальності посадовців Львівської митниці

19:21 30 вересня 2014 р.


Фото: ua-ekonomist.com

Як засвідчили результати перевірок, посадовими особами більшості митних постів області допускаються численні порушення прав підприємців під час здійснення митного контролю та митного оформлення товарів.

У прес-служб обласної прокуратури повідомили сьогодні, 30 вересня, що ця установа вимагає притягнути до відповідальності посадовців Львівської митниці за порушення прав підприємців. У повідомленні також конкретизують:

«Як засвідчили результати перевірок прокуратури, посадовими особами більшості митних постів області допускаються численні порушення прав підприємців під час здійснення митного контролю та митного оформлення товарів. Зокрема, поширеними є випадки безпідставного прийняття службовцями рішень про взяття проб товарів та проведення їх досліджень.

При цьому, витрати на взяття цих зразків несуть суб’єкти господарювання, а оплата їх досліджень здійснюється за рахунок коштів державного бюджету. Водночас, у подальшому митне оформлення завершується на підставі документів, які з самого початку були надані декларантами та підтвердженням заявлених ними кодів товарів.

Крім того, посадовцями порушується порядок митних оглядів, допускається неналежне оформлення відмов у прийнятті митних декларацій, митному оформленні, випуску та пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України. На усунення таких порушень та захист законних інтересів підприємців, прокуратурою Львівської області внесено подання на адресу керівництва Львівської митниці з вимогою притягнути винних осіб до відповідальності. Зазначимо, що упродовж останніх 3 місяців прокурорами внесено уже 4 документа реагування у зв’язку з порушенням посадовцями митних постів конституційних засад підприємницької діяльності, за результатами розгляду яких 2 посадовці притягнуто до відповідальності».

dailylviv.com

До теми

22:00 24 лютого 2021 р.

Зміни до ПДР: дітей перевозитимуть по-європейськи

Уряд схвалив постанову КМУ «Про внесення змін до Правил дорожнього руху», що підвищують безпеку пересування дітей в автокріслах і вводять європейські підходи та правила перевезень.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу