Прокуратура вимагає повернути скеровані на ремонт перинатального центру у Львові кошти

17:00 6 червня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У зв’язку із тим, що роботи на вулиці Джорджа Вашингтона не були виконані в обумовлений термін, прокуратура вимагає повернути до бюджету невикористаний підприємством авансовий платіж, з урахуванням пені, на загальну суму більше 12 мільйонів гривень.

Прокуратурою Львівської області заявлено позов в інтересах держави в особі Львівської обласної державної адміністрації до одного із суб’єктів господарювання про повернення коштів, спрямованиху 2015 році на реконструкцію Львівського обласного клінічного перинатального центру на вулиці Джорджа Вашингтона, 5 у Львові. У зв’язку із тим, що роботи на цьому об’єкті виконані в обумовлений термін не були, прокуратура вимагає повернути до бюджету невикористаний підприємством авансовий платіж, з урахуванням пені, на загальну суму більше 12 мільйонів гривень.

Вказана справа розглядатиметься Господарським судом Львівської області. Також у травні цього року прокуратурою області до Господарського суду Львівської області заявлено ще чотири позовні заяви до низки суб’єктів господарювання про повернення невикористаних авансових платежів за договорами закупівлі робіт та послуг за державні кошти на загальну суму більше чотирьох мільйонів гривень.

Про це повідомили сьогодні, 6 червня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

13:00 16 квітня 2021 р.

Чиновниця з Дрогобиччини приписала собі до зарплати майже 300 тисяч гривень

На Львівщині судитимуть працівницю соцзахисту, яка привласнила бюджетні кошти: вносила до бухгалтерської документації неправдиві відомості про розмір свого грошового забезпечення.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу