Прокуратура судиться за земельну ділянку у Львові

16:45 18 вересня 2019 р.

  • 0


Фото: foursquare.com

У ході здійснення представницької діяльності Львівською місцевою прокуратурою №2 виявлено факт незаконного вибуття з комунальної власності територіальної громади Львова земельної ділянки вартістю майже 520 тисяч гривень.

Про це повідомили в середу, 18 вересня, в прокуратурі Львівської області, де також розповіли: «Керівник Львівської місцевої прокуратури №2 Львівської області звернувся до Господарського суду Львівської області з позовною заявою у інтересах держави до Товариства з обмеженою відповідальністю, у приватній власності якого перебувала ділянка на вулиці Біберовича у Львові площею 0,577 га».

«Прокуратура вимагала витребувати вказане майно з чужого незаконного володіння та скасувати на нього державну реєстрацію права власності, оскільки міською радою рішення про відчуження цієї землі не приймалось, а державний акт на право приватної власності не видавався. На даний час справа перебуває на розгляді в суді», – поінформували також у прокуратурі.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:05 24 лютого 2020 р.

У справі MH17 є свідок запуску ракети, – «JIT»

Міжнародна Спільна слідча група («JIT») має свідка запуску ракети, якою був збитий пасажирський літак Boeing-777 «Малайзійських авіаліній» над окупованою частиною Донбасу 17 липня 2014 року.

Рубрика: Закон

16:30 24 лютого 2020 р.

На Львівщині затримали учасників злочинного угруповання

Працівники Служби безпеки України затримали на Львівщині учасників організованого угруповання, підозрюваних у причетності до низки резонансних злочинів у різних регіонах країни та за кордоном.

Рубрика: Закон

13:55 24 лютого 2020 р.

На Львівщині вилучили 117 колод цінної деревини

Працівники поліції виявили 19 лютого у Перемишлянському районі на території, яку орендує місцевий підприємець, немарковану лісопродукцію – 28 модрин, сім сосен, шість дубів та 76 колод породи бук.

Рубрика: Закон