Прокуратура спростувала інформацію керівництва Львівської міськради щодо підписів Андрія Павліва

14:08 29 жовтня 2015 р.

Андрій Павлів

Андрій Павлів
Фото: Роман Балук/ZIK

Стосовно звернення директора департаменту містобудування Львівської міської ради з приводу підроблення його наказу про видачу містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на вулиці Личаківській, 259 проводиться досудове розслідування.

«Інформація керівництва Львівської міської ради щодо численних звернень у правоохоронні органи з приводу підпису Андрія Павліва не відповідає дійсності», – повідомили сьогодні, 29 жовтня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли:

«Нещодавно у ЗМІ прозвучала інформація про те, що посадові особи Львівської міської ради упродовж 2011-2015 років неодноразово скеровували до правоохоронних органів звернення про нібито факти підроблення підписів директора департаменту містобудування у документах, які давали право на здійснення будівельних робіт, при тому належного реагування з боку правоохоронців не було. З огляду на викладену інформацію, прокуратурою Львівської області ґрунтовно вивчено вказане питання.

Відтак з’ясовано, що до прокуратури надійшло п’ять звернень посадових осіб міської ради з окресленої тематики. Зокрема, чотири – від департаменту містобудування Львівської міської ради про можливі порушення під час будівництва об’єктів на вулиці Коциловського, 13; вулиці Величковського,70; та вулиці Івана Франка, 129. За результатами, проведених органами контролю та органами слідства перевірок, фактів порушень містобудівного законодавства не встановлено.

Водночас одне звернення наприкінці вересня поточного року надійшло від міського голови щодо перевірки дотримання вимог законодавства при здійсненні будівельних робіт на вулиці Голубовича, 37 у Львові.

Вказане звернення, відповідно до вимог Закону України «Про міліцію», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про охорону культурної спадщини» та Закону України «Про державний контроль за використанням та охороною земель», скеровано для розгляду по суті до Львівського обласного управління МВС, Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції України у Львівській області, Львівської обласної державної адміністрації та Державної інспекції сільського господарства в Львівській області за належністю. Перевірки на даний час тривають.

Щодо звернення директора департаменту містобудування Львівської міської ради Андрія Павліва з приводу підроблення наказу департаменту про видачу містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на вулиці Личаківській, 259 у Львові, Личаківським районним відділом органів внутрішніх справ проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частною 1 статті 358 Кримінального кодексу України».

dailylviv.com

До теми

18:42 1 березня 2021 р.

У Львові поліція наздогнала замаскованих псевдоконтролерів електротранспорту

У п’ятницю, 26 лютого, працівниками відділу контролю ЛКП «Львівелектротранс» були виявлені безквиткові пасажири, які намагалися уникнути відповідальності, представившись контролерами.

Рубрика: Закон

17:26 1 березня 2021 р.

Названо працівників українського посольства в Польщі, які перевозили контрабанду до Євросоюзу (відео)

Слідчі ТУ ДБР у місті Львові за інформацією СБУ викрили протиправну діяльність організованої групи осіб, до якої входять чинні та колишні працівники Посольства України в Республіці Польща, а також військовослужбовець управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в Закарпатській області.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу