Прокуратура повернула з незаконного використання 232 гектари на Львівщині

11:30 15 серпня 2018 р.


Фото: gazeta.lviv.ua

Прокуратура відстояла правову позицію у Львівському апеляційному господарському суді.

Про це повідомили в середу, 15 серпня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Радехівська місцева прокуратура зверталась із позовом до органу місцевого самоврядування і суб’єкта господарювання та вимагала скасувати рішення, на основі якого підприємству надано право на використання понад 232 га земельних ділянок (для ведення товарного сільськогосподарського виробництва), власники яких померли, а спадкоємці, за законом чи заповітом, відсутні чи не прийняли спадщини. Крім цього, прокуратура вимагала звільнення територій, розташованих за межами населеного пункту».

«Проте Господарський суд Львівської області відмовив у задоволенні позову прокурора. Не погодившись з такою позицією суду першої інстанції на його рішення подано апеляційну скаргу. Відтак, наприкінці липня 2018 року, апеляційною інстанцією скасовано рішення Господарського суду Львівської області та визнано підставним та обґрунтованим позов місцевої прокуратури до приватного підприємства і Боложинівської сільської ради щодо визнання недійсним рішення про надання на умовах оренди невитребуваних пайових земель, а також звільнення земельної ділянки вартістю понад 119 мільйонів гривень», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

14:49 11 травня 2021 р.

Земельну ділянку площею понад 16 га у Мурованому можуть повернути громаді

Державна реєстрація про передання цієї землі у селі Муроване львівському ТзОВ у користування проведена з порушеннями чинного законодавства, вважає обласна прокуратура.

Рубрика: Закон

10:43 11 травня 2021 р.

План призову на військову строкову службу на Львівщині виконано поки що наполовину

За перший місяць проведення призивної кампанії до війська та інших військових формувань з Львівщини вирушили 332 особи. На цьому тижні планується відправлення ще 33 юнаків.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу