Прокуратура пообіцяла попросити суд у Львові обрати для Сакварелідзе особисте зобов'язання

23:50 15 вересня 2017 р.


Фото: tsn.ua

Генпрокуратура наголошує на відсутності підстав для того, аби нардепи взяли на поруки соратника Саакашвілі.

Галицький районний суд у Львові вирішив пришвидшити розгляд запобіжного заходу для колишнього заступника генпрокурора Давіда Сакварелідзе. Засідання мало відбутись у понеділок, 18 вересня, проте народні депутати, які підтримують Сакварелідзе та й сам він просили провести засідання раніше. Причому Сакварелідзе прийшов до суду у вишиванці.

Суд пішов на поступки й призначив засідання на 18-ту годину п'ятниці, 15 вересня. У залі присутні всі, окрім прокурора. Якщо він не прийде до суду найближчим часом, то засідання таки доведеться відкласти на раніше визначену дату. 

Про це поінформували сьогодні, 15 вересня, в «Телевізійній службі новин» каналу «1+1», де також нагадали: «14 вересня правоохоронці повідомили у Львові  Сакварелідзе повідомили про підозру у переправленні Міхеіла Саакашвілі через кордон. Прокуратура пообіцяла просити найм'якший запобіжний захід – особисте зобов'язання».

Натомість у прес-службі Генеральної прокуратури України повідомили сьогодні, 15 вересня: «У зв’язку зі заявами окремих народних депутатів України про намір звернутися до суду з проханням взяти на поруки Давида Сакварелідзе, Генеральна прокуратура України наголошує про відсутність жодних підстав для подібних ініціатив. На судовому засіданні, яке відбудеться у понеділок, 18 вересня 2017 року, о 09.30, прокуратура має намір просити Галицький районний суд обрати для Сакварелідзе найбільш м'який запобіжний захід – особисте зобов'язання».

«Після судового засідання Сакварелідзе запрошений на допит для надання показів.  Відповідно до статті 179 Кримінального процесуального кодексу України особисте зобов'язання полягає у покладенні на підозрюваного, обвинуваченого зобов'язання виконувати покладені на нього слідчим суддею, судом обов'язки, передбачені статтею 194 цього Кодексу», – поінформували також у прес-службі Генеральної прокуратури України.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу