Прокуратура оскаржила вирок Личаківського суду Львова

13:00 13 лютого 2018 р.

Личаківський районний суд

Личаківський районний суд
Фото: google.com.ua

Прокуратура Львівської області оскаржила незаконне рішення суду першої інстанції, який призначив надто м’яке покарання особам, які скоїли злочин, пов’язаний із торгівлею людьми.

Про це повідомили сьогодні, 13 лютого, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також нагадали: «27 серпня 2015 року на пункті пропуску «Краковець» прикордонники затримали громадянина Німеччини, котрий пред’явив документи, які, на його думку, підтверджують батьківство та дозволяють перетнути кордон разом із новонародженою дитиною. Правоохоронці з’ясували, що чоловік не є біологічним батьком дитини, а насправді отримав немовля в породіллі у Львові».

«Згодом встановлено, що до вчиненого причетна матір дитини та ще одна жінка – мешканка Дніпропетровської області, яка і організувала протиправну схему. Такі дії співучасників кваліфіковано за частиною 3 статті 149 (торгівля людьми, вчинена щодо малолітнього), частиною 2 статті 332 (незаконне переправлення через державний кордон), частинами 3 та 4 статті 358 (підробка документів та їх використання) Кримінального кодексу України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою», – поінформували також у прокуратурі.

«Однак, за результатами розгляду цього кримінального провадження, Личаківським районним судом Львова винесено вирок, яким дії обвинувачених перекваліфіковано із частиною 3 статті 149 та частиною 2 статті 169 Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі громадянину Німеччини та породіллі, а організатору – шість. Прокуратура області не погодилась із цим рішенням, а відтак прокурори подали апеляційну скаргу, яку цьогоріч у лютому розглянула колегія суддів Апеляційного суду Львівської області та задоволила. Відповідно прокуратура домоглась призначення покарання іноземцю та матері новонародженого у вигляді восьми років позбавлення волі, а організатору – дев’ять років разом із конфіскацією майна», – повідомили також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу