Прокуратура оскаржила рішення господарського суду Львівської області

15:45 22 вересня 2017 р.


Фото: mistaua.com

Львівська місцева прокуратура №1 подала в інтересах міської ради апеляційну скаргу на рішення обласного господарського суду.

У прокуратурі Львівської області повідомили сьогодні, 22 вересня, що господарський суд Львівської області задовільнив 25 квітня 2017 року позов приватного підприємства до товариства з обмеженою відповідальністю про визнання права власності на земельну ділянку й визнав за ним право приватної власності на земельну ділянку на вулиці Пасічній у Львові площею майже 0,5 га та орієнтовною вартістю понад 400 тисяч гривень. Однак Львівська місцева прокуратура №1  встановила, що Львівська міська рада як власник земельної ділянки жодних рішень щодо неї не приймала, документацію зі землеустрою не затверджувала й до справи залучена не була. Відтак, Львівська місцева прокуратура №1 подала в інтересах Львівської міської ради апеляційну скаргу на рішення господарського суду Львівської області.

dailylviv.com

До теми

13:33 3 грудня 2020 р.

Перший ресторан у Львові виграв суд і не платитиме штраф за карантин вихідного дня

Галицький районний суд Львова відмовився штрафувати Celentano Ristorante у центрі Львова, який приймав відвідувачів під час карантину вихідного дня. Відповідне рішення суд прийняв 30 листопада.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу