Прокуратура оскаржує дозвіл суду на забудову у Львові

10:36 17 листопада 2016 р.

Обласна прокуратура наполягає, що передача земельної ділянки під скандальне будівництво на розі вулиць Варшавської й Соснової у Львові – незаконна

Про це повідомили сьогодні, 17 листопада, в прес-службі прокуратури Львівської області. У ній також поінформували, що прокуратурою Львівської області скеровано до Вищого господарського суду України касаційну скаргу на постанову Львівського апеляційного господарського суду у справі незаконної забудови земельної ділянки на розі вулиць Варшавської й Соснової у Львові. Підставою для цього стало те, що Львівський апеляційний господарський суд скасував рішення суду першої інстанції, повністю відмовив у позові прокуратури, тим самим задовольнивши апеляційну скаргу львівського обласного кооперативного міжгосподарського об’єднання по агропромисловому будівництву «Львівагропромбуд», який є забудовником вищевказаної земельної ділянки.

В обласній прокуратурі також повідомили, що, виносячи таку постанову, Львівський апеляційний господарський суд не врахував обґрунтовані доводи прокурора та наявні у справі матеріали, що підтверджують незаконність надання вказаної земельної ділянки під скандальну забудову. З огляду на це, прокуратура Львівської області націлена принципово відстояти законність у цій справі та відновити порушені права мешканців прилеглих будинків, які потерпають від згаданої протиправної забудови.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини