Прокуратура Львова розслідує 19 крадіжок каналізаційних люків

19:04 14 листопада 2013 р.

  • 0
  • 3057


Фото: torange.ru

Про їх відсутність і неналежний стан міській раді скаржилися в більше 250 зверненнях громадян.

Як повідомляє сьогодні, 14 листопада, прес-служба прокуратури міста Львова, цією установою виявлено численні факти порушень законодавства при утриманні каналізаційних мереж міста. Зокрема, проведеною перевіркою встановлено, що упродовж 2013 року на адресу Львівської міської ради надійшло більше 250 звернень громадян про відсутність та неналежний стан каналізаційних люків, однак належних заходів реагування посадовцями не вживалось.

Окрім цього, як інформує прес-служба, залишалися бездіяльними з цього приводу й працівники ЛМКП «Львівводоканал». Останні лише у поодиноких випадках звертались до органів внутрішніх справ для встановлення осіб, які вчинили крадіжки люків та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Відповідні повідомлення систематично почали надходити до правоохоронців лише після трагічного випадку 10 жовтня цього року, коли у відкритому каналізаційному колекторі загинула трирічна дитина. Відтак, на цей час, за процесуального керівництва прокуратури, працівниками міліції проводиться розслідування у 19 кримінальних провадженнях за фактами крадіжок каналізаційних люків.

Водночас, зважаючи на виявлені порушення при утриманні каналізаційних мереж міста, прокуратурою Львова внесено подання на адресу Львівської міської ради з вимогою притягнути винних посадових осіб до відповідальності.

Прес-служба прокуратури також нагадує, що триває досудове слідство у кримінальному провадженні за підозрою у службовій недбалості начальника дільниці каналізаційних мереж західного району ЛМКП «Львівводоканал» (частина 2 статіі 367 Кримінального кодексу України). Бо з’ясовано, що цей чиновник не забезпечив належного періодичного обстеження каналізаційного колектора, що у подальшому призвело до загибелі дитини. На цей час вирішується питання про скерування вказаного провадження до суду.

Як повідомляв «ЩЛ», у Львові ще не накриті люками 34 отвори на недіючих мережах.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

Останні новини

42% опитаних українців хочуть, щоб ветерани війни бути залучені до політики

Водій автобуса №25 їздить тротуарами й велодоріжками Львова

На Львівщині виправлятимуть помилки на таблицях

У дитячому опіковому 8-ї львівської лікарні допомогли цього року 269 дітям

У Львові преміювали рятувальників

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?

Рубрика: Культура

Українські політв'язні в Криму

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу