Прокуратура Львівської області домоглася перегляду вироку | Новини Львова

Прокуратура Львівської області домоглася перегляду вироку

12:32 3 травня 2019 р.

  • 0


Фото: glavcom.ua

Верховний суд України скасував за касаційною скаргою прокуратури Львівської області незаконне рішення апеляційного суду про залишення без змін вироку місцевого суду, яким безпідставно звільнено від відбування покарання квартирного злодія.

Про це повідомили в п’ятницю, 3 травня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «32-річний житель одного зф сіл Буського району незаконно проник у вересні 2017 року до будинку односельчанки, звідки намагався таємно викрасти її майно на загальну суму понад шість тисяч гривень. Однак, довести намір до завершення лиходію завадили сусіди, які його викрили. При цьому, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння».

«Буським районним судом Львівської області фігуранта засуджено за частиною 3 статті 15, частиною 3 статті 185 (незакінчений замах на таємне викрадення чужого майна (крадіжку), вчинене повторно, поєднане з проникненням у житло) Кримінального кодексу України до трьох років позбавлення волі й на підставі статті 75 Кримінального кодексу України звільнено від відбування покарання з дворічним випробуванням та покладенням певних обов'язків, передбачених статті 76 Кримінального кодексу України», – поінформували також у прокуратурі.

«Залишаючи вказаний вирок без змін, апеляційний суд проігнорував те, що засуджений раніше не раз притягувався до кримінальної відповідальності за корисливі злочини та вчинив новий менш ніж за два місяці після закінчення іспитового строку. Верховний Суд погодився з доводами прокуратури області щодо неправильності застосування закону України про кримінальну відповідальність та безпідставності звільнення злодія від відбування покарання», – розповіли також у прокуратурі.

«Суд визнав рішення несправедливим через м'якість. Відтак, у кримінальному провадженні призначено новий розгляд у апеляційній інстанції», – повідомили також у прокуратурі.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми