Прокуратура Львівської області виявила численні порушення закону в Пустомитівському райвідділі МВС

10:23 30 березня 2015 р.


Фото: powerlexis.ru

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі обласної прокуратури, цією установою виявлено вісім фактів укриття злочинів співробітниками райвідділу міліції.

Прокуратурою області виявлено численні порушення закону в діяльності Пустомитівського райвідділу міліції та прокуратури району. У зв’язку із систематичними скаргами громадян на бездіяльність Пустомитівського РВ ГУ МВС України у Львівській області щодо розслідування та розкриття злочинів та відсутності належного прокурорського нагляду зі сторони прокурора Пустомитівського району, прокуратурою Львівської області проводиться перевірка додержання вимог КПК України, Закону України «Про оперативно-розшукову діяльність» та інших нормативно-правових актів у вказаних правоохоронних органах.

З’ясовано, що працівниками райвідділу міліції ігноруються вимоги чинного законодавства при розгляді та реєстрації звернень громадян про кримінальні правопорушення. Так, останніх схиляють до відмови від написання відповідних заяв про злочини, переконуючи в безперспективності їх розкриття та притягнення до відповідальності винних осіб.

Також встановлено випадки, коли правоохоронці за такими заявами взагалі не проводили огляду місця події та не складали відповідних процесуальних документів. Наразі прокуратурою області уже виявлено вісім фактів укриття злочинів шляхом їх не реєстрації, прийняття незаконних рішень про закриття кримінальних проваджень, у тому числі внаслідок перекручування та недостовірного відображення подій, що мали місце під час вчинення кримінального правопорушення.

Усім порушенням вимог чинного законодавства в діяльності Пустомитівського РВ ГУ МВС України у Львівській області, а також прорахункам в організації прокурорського нагляду за цим райвідділом міліції, прокуратурою області буде надана принципова оцінка. Про це повідомили сьогодні, 30 березня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

17:25 27 травня 2022 р.

У Дрогобичі московські попи обікрали церкву

«Голі» стіни, зняті хрести та дзвони: у звільненій від московської патріархії церкві Іова Почаївського провели першу спільну молитву за Україну .

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу