Прокуратура Львівської області виявила численні порушення закону в Пустомитівському райвідділі МВС

10:23 30 березня 2015 р.


Фото: powerlexis.ru

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі обласної прокуратури, цією установою виявлено вісім фактів укриття злочинів співробітниками райвідділу міліції.

Прокуратурою області виявлено численні порушення закону в діяльності Пустомитівського райвідділу міліції та прокуратури району. У зв’язку із систематичними скаргами громадян на бездіяльність Пустомитівського РВ ГУ МВС України у Львівській області щодо розслідування та розкриття злочинів та відсутності належного прокурорського нагляду зі сторони прокурора Пустомитівського району, прокуратурою Львівської області проводиться перевірка додержання вимог КПК України, Закону України «Про оперативно-розшукову діяльність» та інших нормативно-правових актів у вказаних правоохоронних органах.

З’ясовано, що працівниками райвідділу міліції ігноруються вимоги чинного законодавства при розгляді та реєстрації звернень громадян про кримінальні правопорушення. Так, останніх схиляють до відмови від написання відповідних заяв про злочини, переконуючи в безперспективності їх розкриття та притягнення до відповідальності винних осіб.

Також встановлено випадки, коли правоохоронці за такими заявами взагалі не проводили огляду місця події та не складали відповідних процесуальних документів. Наразі прокуратурою області уже виявлено вісім фактів укриття злочинів шляхом їх не реєстрації, прийняття незаконних рішень про закриття кримінальних проваджень, у тому числі внаслідок перекручування та недостовірного відображення подій, що мали місце під час вчинення кримінального правопорушення.

Усім порушенням вимог чинного законодавства в діяльності Пустомитівського РВ ГУ МВС України у Львівській області, а також прорахункам в організації прокурорського нагляду за цим райвідділом міліції, прокуратурою області буде надана принципова оцінка. Про це повідомили сьогодні, 30 березня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

17:41 25 лютого 2021 р.

На Львівщині СБУ заблокувала анонімні віртуальні акаунти з російською пропагандою

Кіберфахівці Служби безпеки України блокували на Львівщині діяльність «ботоферм», які використовувались спецслужбами країни-агресора для розповсюдження деструктивного контенту у нашій державі.

Рубрика: Закон

22:00 24 лютого 2021 р.

Зміни до ПДР: дітей перевозитимуть по-європейськи

Уряд схвалив постанову КМУ «Про внесення змін до Правил дорожнього руху», що підвищують безпеку пересування дітей в автокріслах і вводять європейські підходи та правила перевезень.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу