Прокуратура Львівщини вимагає скасувати приватизацію газопроводу ГРС «Винники» – ВО «Іскра»

16:00 6 травня 2015 р.


Фото: qclub.org.ua

Прокуратурою Львівської області пред’явлено до господарського суду Києва позов до Фонду державного майна України про визнання нечинною документацію щодо приватизації частини газопроводу високого тиску ГРС «Винннки» – ВО «Іскра».

Підставою для цього стали результати моніторингу судових рішень, постановлених судами апеляційної інстанції, які стосуються майнових спорів по Львівській області. Як наслідок, прокуратурою області на початку 2015 року виявлено факт незаконної приватизації частини трубопроводу газотранспортної системи України.

Йдеться про передачу в 2003 році у власність ВАТ «Іскра2 частини газової труби високого тиску ГРС «Винники» – ВО «Іскра». З огляду на це, прокуратурою детально вивчено законність приватизації майна державного підприємства «Львівський електроламповий завод ВО «Іскра», в результаті чого встановлено факт протиправного включення у статутний фонд ВАТ «Іскра» майже 9 км зазначеного газопроводу. У зв’язку з цим, прокуратурою Львівської області заявлено позов про визнання незаконною приватизацію цього об’єкта та закріплення права власності на нього за державою.

Газопровід ГРС «Винники» – ВО «Іскра» збудовано в 1979 році державним, на той час, підприємством Львівський електроламповий завод ВО «Іскра» за кошти державного бюджету та прийнятий в експлуатацію державною приймальною комісією 15.12.1979. Згідно чинного законодавства України, не допускається приватизація трубопровідного транспорту та об’єктів інженерної інфраструктури міст – мережі, споруди, обладнання, які пов’язані з виробництвом і постачанням споживачам води, газу, тепла, відведенням і очищенням сті¬чних вод

Про це повідомили сьогодні, 6 травня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

18:04 20 жовтня 2020 р.

У власників стрипклубу забрали відкриту терасу Львівського палацу мистецтв

Львівська обласна прокуратура скасувала у суді незаконне передання в оренду артмайданчика у історичному центрі Львова. Йдеться про відкриту терасу Палацу мистецтв.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу