Прокуратура Львівщини відстояла в суді право двох дітей на житло

12:00 6 квітня 2015 р.


Фото: volynnews.com

Як повідомили в понеділок у прес-службі обласної прокуратури, цьогоріч співробітниками цієї установи пред’явлено 10 позовів про заборону відчуження належного дітям житла, визнання їх права власності на житло в порядку спадкування й незаконного виселення неповнолітніх із їх помешкання.

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили сьогодні, 6 квітня:

«Прокуратура Львівської області в касаційній інстанції все ж відстояла право двох дітей на житло. Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних та кримінальних справ 25 березня поточного року задоволено касаційну скаргу прокуратури Львівської області, внесеної в інтересах двох неповнолітніх дітей.

Зокрема, прокуратурою ставилось питання про скасування ухвали Апеляційного суду Львівської області від 4 липня 2014 року, якою визнано мирову угоду, відповідно до якої батько цих дітей зобов’язувався передати квартиру, в якій проживали діти, в рахунок погашення заборгованості по договору позики в розмірі 242 тисело грн. При цьому, згода органом опіки та піклування на укладення будь-якого правочину щодо відчуження згаданого житла не надавалася, більше того, ні вказаний орган ні матір дітей суд не залучив до розгляду даної справи.

Відтак, у грудні минулого року прокуратура Львівської області ухвалу Апеляційного суду оскаржила в касаційному порядку.

Зазначимо, що вже у поточному році прокурорами на захист прав і свобод дітей до суду пред’явлено 10 позовів про заборону відчуження належного дітям житла, визнання їх права власності на житло в порядку спадкування, незаконного виселення неповнолітніх із їх помешкання, тощо. Наразі п’ять позовів цієї категорії судами задоволено». 

dailylviv.com

До теми

16:49 12 травня 2021 р.

Захоплення землі під Львовом: кого захистить Пустомитівський суд - законних власників чи компанію-рейдера

13 травня о 9.00 у Пустомитівському районному суді відбудеться слухання справи №450/1038/21 про самовільне захоплення ТзОВ «Спектр» частини земельних ділянок землевласників і дороги площею 1,5 га на території земельного масиву ГО «Об’єднання забудовників «Горішній».

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу