Прокуратура Львівщини скерувала до суду акт щодо розтрати коштів програми молодіжного кредитування

10:50 10 жовтня 2014 р.


Фото: gazeta.lviv.ua

Як повідомили в п'ятницю в прес-службі правоохоронної установи, в ході досудового розслідування встановлено, що понад 600 тисяч грн державної допомоги було незаконно перераховано на користь шести громадян внаслідок службової недбалості посадовця державної кредитної установи.

У прес-службі Львівської обласної прокуратури повідомили сьогодні, 10 жовтня,, що цією установою скеровано до суду справу про розтрату бюджетних коштів програми молодіжного кредитування. У повідомленні також конкретизують:

Як встановлено у ході досудового розслідування, понад 600 тисяч грн державної допомоги було незаконно перераховано на користь 6 громадян внаслідок службової недбалості посадовця державної кредитної установи.Останній, усупереч своїм службовим обов’язкам, не вимагав від згаданих осіб надання всіх передбачених законодавством документів, за наявності яких може прийматись рішення про надання їм коштів у рамках програми молодіжного кредитування, натомість подавав керівнику установи на підпис відповідні договори.

Таким чином, через дії вказаної службової особи, громадяни, які не мали права брати участі у зазначеній програмі, безпідставно отримали на рахунки згадані 600 тис. грн. На цей час за процесуального керівництва прокуратури Львівської області, розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України стосовно посадовця завершено.

Обвинувальний акт стосовно нього прокуратурою скеровано до суду для розгляду по суті. Водночас, в окреме кримінальне провадження виділені матеріали за фактом вчинення шахрайства з фінансовими ресурсами та подання згаданими громадянами завідомо неправдивих документів для одержання державної допомоги».

dailylviv.com

До теми

13:00 16 квітня 2021 р.

Чиновниця з Дрогобиччини приписала собі до зарплати майже 300 тисяч гривень

На Львівщині судитимуть працівницю соцзахисту, яка привласнила бюджетні кошти: вносила до бухгалтерської документації неправдиві відомості про розмір свого грошового забезпечення.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу