Прокуратура Львівщини подала до судів позовів на понад 263 мільйони гривень

15:40 4 січня 2017 р.

Найчастіше працівники прокуратури Львівської області оскаржували рішення в земельній сфері.

У прокуратурі Львівської області запевнили сьогодні, 3 грудня, що впродовж 2016 року її органами подано до судів позовів на суму понад 263 мільйонів гривень. «З них уже 326 позовів задоволено на суму 78 мільйонів гривень , які уже реально поповнили бюджет держави, ще 19 мільйонів гривень відповідачами сплачено в добровільному порядку», – йдеться також у повідомленні прокуратури.

«При цьому вказана сума майже утричі більша, аніж у 2015 році, що є наслідком реагування прокуратури на бездіяльність органів державної виконавчої служби при виконанні рішень судів. Так прокурорами внесено 62 скарги до суду на незадовільні дії держаних виконавців», – запевнили в прокуратурі.

«Також у 2016 році органами прокуратури області забезпечено участь у 980 справах, де сума за рішеннями, прийнятими на користь інтересів держави становить більше 98 мільйонів гривень . У провадженні судів перебуває ще 293 позови прокурорів на суму понад 170 мільйонів гривень», – стверджують у прокуратурі.

«Активно прокурори захищали інтереси держави в апеляційній та касаційних інстанціях. Зокрема, у 2016 році органами прокуратури Львівщини подано 55 апеляційних та 37 касаційних скарг щодо скасування незаконних судових рішень, які зачіпають інтереси держави», – йдеться також у повідомленні прокуратури.

«У бюджетній сфері у 2016 році подано позовів на понад 37 мільйонів гривень, з яких уже задоволено 45 позовів на суму 6 мільйонів гривень. Ще більше семи мільйонів гривень відповідачами відшкодовано в добровільному порядку», – запевнили в прокуратурі. 

З питань державної та комунальної власності прокурорами заявлено позовів на суму понад 30 мільйонів гривень. З них уже реально виконано рішень судів на 16 мільйонів гривень», – стверджують у прокуратурі. 

«Найбільша сума заявлених позовів становить в земельній сфері. Таких подано на понад 81 мільйонів гривень , з яких реально виконано судових рішень на 44 мільйонів гривень . Крім того, завдяки реагуванню прокуратури вдалось повернути та попередити незаконне надання земель загальною площею понад 236 га», – йдеться також у повідомленні прокуратури. 

«У сфері охорони навколишнього природного середовища, у тому числі щодо незаконних порубок лісу, заявлено позовів на суму 42 мільйонів гривень , з них уже більше 20 мільйонів гривень стягнуто до бюджету. Водночас, у порядку представницької діяльності розпочато 64 кримінальних провадження», – повідомили також сьогодні, 4 січня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу