Прокуратура Львівщини перешкодила підприємцю ухилитись від сплати півмільйона гривень податків

11:40 15 квітня 2015 р.


Фото: styknews.info

Як повідомили в середу в прес-службі обласної прокуратури, «до бюджету таки постановлено стягнути з фізичної особи-підприємця 520 тисяч грн податку.

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили сьогодні, 15 квітня:

«Прокуратура не дозволила підприємцю ухилитись від сплати півмільйона гривень податків. Встановлено, що Державною митною службою України складено протокол про порушення митних правил вказаним підприємцем, який незаконно, під виглядом інших товарів, перемістив на територію України промислову продукцію без дозволу митного органу та без сплати до Держбюджету податків, передбачених законодавством.

На підставі цього протоколу Львівською митницею Міндоходів порушнику направлено вимогу щодо сплати майже 520 тис грн митних зборів та платежів. Незважаючи на факт порушення митних правил останнім, постановою Львівського окружного адміністративного суду задоволено позов вказаного підприємця про визнання протиправними претензій щодо стягнення цих коштів.

Не погодившись із таким рішенням, прокуратурою Львівської області здійснено вступ в апеляційний розгляд вказаної справи. Відтак, Львівським апеляційним адміністративним судом скаргу апелянта задоволено – скасовано постанову суду першої інстанції та постановлено нове рішення про відмову у позові фізичної особи-підприємцю. Таким чином, за принципового реагування прокуратури, до бюджету таки постановлено стягнути із зазначеної фізичної особи-підприємця 520 тис грн податку».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу