Прокуратура хоче забрати лісову дорогу у Медведчука-Козака | Новини Львова

Прокуратура хоче забрати лісову дорогу у Медведчука-Козака

20:53 4 червня 2020 р.

  • 0

Городоцька прокуратура подала позов до Господарського суду Львівської області, щоб визнати недійсним договір на користування страдецькою лісовою дорогою.

Мова йде про лісову дорогу, яка перебуває у постійному користуванні  Страдчівського навчально-виробничого комбінату Державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України» та розташована на території Великопільської та Порічанської сільських рад Яворівського району поблизу Страдецької гори, що в с.Страдч Яворівського району.

З'ясовано, що ця дорога була надана підприємству у строкове користування на безоплатній основі для здійснення господарської діяльності, що суперечить ст.ст.18, 19 Лісового кодексу України та завдає шкоди інтересам держави.

Окрім цього, договір укладено без рішення уповноваженого органу виконавчої влади.

Враховуючи це, 03.06.2020, Городоцькою місцевою прокуратурою в інтересах держави подано до Господарського суду Львівської області позовну заяву, у якій прокурори вимагатимуть визнання цього договору недійсним.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Львівської області.

Нагадаємо, на Львівщині порушено кримінальне провадження у зв’язку з будівництвом дороги у лісі приватним підприємством «Керамбуд», кінцевими беніфіціарними власниками якого є брати народних депутатів Віктора Медведчука і Тараса Козака.

Коментарі(0)

До теми

17:07 15 липня 2020 р.

На Львівщині нищать посіви маку

14 липня, співробітники сектору реагування патрульної поліції та дільничні офіцери поліції Львівщини виявили сім незаконних посівів наркотичних рослин.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу