Прокуратура домоглася повторного розгляду обвинувачень наркоторговцю зі Львова

11:45 17 травня 2018 р.

  • 0
  • 984


Фото: gazeta.lviv.ua

У прокуратури Львівської області запевнили: «Зловмиснику буде призначено законне покарання».

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили сьогодні, 17 травня: «Верховний Суд погодився з позицією прокуратури, яка оскаржувала рішення апеляційного суду, що звільнив від відбування покарання 31-річного наркоторговця зі Львова. У квітні-травні 2015 року зловмисник продавав особливо небезпечний наркотичний засіб – макову солому загальною масою більше одного кілограма».

«Суд першої інстанції визнав чоловіка винним за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України (незаконний збут наркотичних засобів у великих розмірах) та засудив до шести років позбавлення волі з конфіскацією усього належного йому майна, а суд апеляційної інстанції допустив порушення вимог кримінального закону, оскільки засудив чоловіка до п’яти років ув’язнення та звільнив його від реального відбування покарання. Прокуратура області не погодилась із таким рішенням, а відтак подала касаційну скаргу до Верховного суду, який скасував незаконне рішення та скерував провадження на новий розгляд. Відтак, завдяки зусиллям львівських прокурорів, зловмиснику буде призначено законне покарання», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:00 11 грудня 2018 р.

56% опитаних не знають, що за секс без згоди загрожуватиме до 15 років

56% українок та українців навіть не чули про зміни з 11 січня 2019 року у Кримінальному і Кримінальному процесуальному кодексах України, які передбачають покарання за секс без згоди.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 213