Прокуратура домагається повернення громаді історичної будівлі в Трускавці

13:45 15 листопада 2016 р.

Дрогобицькою прокуратурою пред’явлено до обласного госпсуду позовну заяву в інтересах Трускавецької міськради до приватного підприємства щодо повернення громаді міста пам’ятки культурної спадщини – колишнього приміщення санстанції на провулку Тихому, 1 у Трускавці.

Про це повідомили сьогодні, 15 листопада, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також поінформували, що цприміщення, вартість якого на сьогодні складає майже 1,2 млн. гривень, з 2013 року перебувало в користуванні відповідача. З огляду на те, що приватне підприємство з червня поточного року припинило сплачувати орендну плату за його використання, прокуратурою подано до суду відповідний позов, у якому також поставлено вимогу стягнути з недобросовісного відповідача 43 тисяч гривень заборгованої орендної плати.

Крім того, прокуратурою встановлено порушення вимог чинного законодавства в діяльності Трускавецької міської ради при прийнятті у 2014 році рішення про включення вказаного об’єкта до переліку таких, що підлягають приватизації. Відтак Дрогобицькою місцевою прокуратурою підготовлено позов до суду з вимогою скасування протиправного рішення органу місцевого самоврядування.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини