Прокуратура домагається повернення державі ставу на Львівщині

16:00 28 вересня 2017 р.

Господарський суд Львівської області розпочав розгляд позову про повернення державі ділянки водного фонду вартістю понад 19 мільйонів гривень.

У прес-службі прокуратури Львівської області повідомили сьогодні, 28 вересня: Червоноградська місцева прокуратури подала позов до Господарського суду Львівської області з метою повернення у інтересах держави земельну ділянку водного фонду площею майже 150 га та вартістю понад 19 мільйонів гривень. Згідно договору оренди, укладеному між Сокальською районною державною адміністрацією та приватним підприємцем, вказана ділянка, розташована на території Корчівської сільської ради, використовувалась як став для риболовлі».
«Однією з підстав звернення до суду стало те, що всупереч вимогам законодавства, нормативна грошова оцінка землі до укладення договору не проводилась, а орендна плата суттєво занижувалась та сплачувалась у мізерному розмірі. Як наслідок, кошти, які повинні були використовуватись на потреби містян, не надходили до бюджету. На даний час триває судовий розгляд», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу