Продавець привласнила у Львові шість смартфонів

14:35 26 вересня 2019 р.

  • 0
Шевченківський районний відділ поліції у Львові

Шевченківський районний відділ поліції у Львові
Фото: varianty.lviv.ua

Продавець спеціалізованого магазину у Львові заволоділа шістьма «Самсунгами» та «Ксіомі» на загальну суму понад 26 000 гривень.

Про це повідомили в четвер, 26 вересня, в Головному управлінні поліції у Львівській області, де також розповіли: «В Шевченківському відділі поліції завершили досудове розслідування в межах кримінального провадження, відкритого за фактом вчинення крадіжок в торговому закладі. Було з’ясовано, що до скоєння правопорушення причетна працівниця магазину, 20-річна мешканка міста Новояворівськ».

«Упродовж серпня й початку вересня з крамниці було викрадено шість мобільних телефонів марок «Самсунг» та «Ксіомі». Загальна сума збитків – 26 300 гривень», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

«Жінці повідомлено про підозру за вчинення злочину, передбаченого частиною 1 та 2 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Скоєння цього правопорушення карається включно до позбавлення волі на строк до п’яти років. Обвинувальний акт скерований на судовий розгляд», – повідомили також в обласному управлінні поліції.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми