Президент підписав закон про зменшення тиску

16:40 23 вересня 2019 р.

Президент України Володимир Зеленський підписав закон «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо зменшення тиску на бізнес».

Відповідна інформація оприлюднена на сайті Верховної Ради. «23 вересня 2019 року повернуто з підписом від Президента», – йдеться у повідомленні.

Про це повідомили в понеділок, 23 вересня, в агенції новин «Укрінформ», де також розповіли: «Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо зменшення тиску на бізнес» 18 вересня. Цим документом, зокрема, декриміналізується фіктивне підприємництво: ухвалений закон виключає з Кримінального кодексу статтю 205, відповідно до якої визначалося кримінальне покарання за створення або придбання суб'єктів підприємницької діяльності з метою прикриття незаконної діяльності або здійснення заборонених видів діяльності».

«Фіктивне підприємництво каралося штрафом від 30 тисяч до 60 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (НМДГ), тобто від 510 тисяч гривень до одного мільйона 20 тисяч гривень, або арештом до півроку чи обмеженням волі до двох років. За повторне порушення штраф становив від 50 тисяч до 100 тисяч НМДГ (від 850 тисяч гривень до 1,7 тисячі гривень)», – поінформували також в агенції новин.

«Законом передбачено підвищити розмір сум фактичного ненадходження до бюджету податків, зборів та інших обов'язкових платежів для встановлення наявності ознак складів кримінальних правопорушень, передбачених статтею 212 Кримінального кодексу України. Авторами закону є група народних депутатів із фракції «Слуга народу». Цей закон набуває чинності наступного дня після його опублікування в найближчому номері парламентської газети «Голос Україні», – dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу