Представники МВС розпочали особисті прийоми громадян на Львівщині

17:00 25 листопада 2016 р.

У п’ятницю, 25 листопада, в приміщенні Дрогобицького відділу поліції провів особистий прийом громадян заступник директора департаменту режимно-секретного та документального забезпечення міністерства внутрішніх справ України Віктор Батрак.

Про це повідомили сьогодні, 25 листопада, в прес-службі Львівського обласного управління поліції, де також поінформували, що можливістю потрапити на особистий прийом до представника МВС скористалися сімнадцять мешканців Дрогобицького району Львівської області. Двоє з них висловили подяки працівникам та керівникам Дрогобицького відділу поліції, інші звернулись зі скаргами та пропозиціями щодо роботи поліцейських.

Найбільше скарг від мешканців стосувались термінів розгляду слідчими кримінальних проваджень. А один із депутатів Дрогобицької міської ради під час особистого прийому звернувся до Віктора Батрака з клопотанням збільшити кількість патрулів на вулицях Дрогобича та на території району для забезпечення правопорядку.

Представник міністерства пообіцяв взяти усі скарги на особистий контроль, дати доручення у найстисліші терміни розглянути кожне звернення та, у випадку якщо факти підтвердяться, притягнути винних до відповідальності. Особисті прийоми громадян представниками МВС відбудуться також 26, 28 та 29 листопада

Зокрема, 26 листопада з 10.00 до 13.00 – у приміщенні Галицького відділу поліції Львова на вулиці Мартовича, 2. Натомість 28 листопада з 11.00 до 15.00 та 29 листопада з 9.00 до 13.00 – у приміщенні Львівського обласного управління поліції на площі Генерала Григоренка у Львові. 28 листопада особистий прийом представником МВС відбудеться з 11.00 до 15.00 також у приміщенні Самбірського відділу поліції на вулиці Бандери, 4, у Самборі.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини