Правоохоронці виявили у Львівській виправній колонії №48 порушення

13:00 16 червня 2017 р.


Фото: lviv.gp.gov.ua

Працівники прокуратури Львівської області спільно з підрозділом Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації міністерства юстиції здійснили раптовий виїзд до Державної установи «Львівська виправна колонія № 48».

Про це повідомили сьогодні, 16 червня, в прокуратурі Львівської області, де також поінформували: «Незважаючи на неодноразові реагування органів прокуратури області в установі продовжують мати місце порушення, пов'язані із нелюдськими умовами тримання засуджених. Зокрема, житлові приміщення установи, в яких перебувають в'язні, штрафні приміщення, де засуджені відбувають дисциплінарні покарання, потребують поточного ремонту, санвузли – капітального із заміною обладнання, яке перебуває в антисанітарному та зношеному стані.

«У штрафних приміщеннях – неналежне штучне освітлення, у кімнатах для вмивання – вогко, брудно, більшість кранів, якими подається вода, перебувають в неробочому стані. Окрім цього, у вільному перебуванні засуджених виявлено заборонені речі: мобільні телефони та зарядні пристрої до них, колючо-ріжучі предмети, ящики цигарок, не оглянутих на предмет їхнього вмісту, побутової та саморобної техніки і приладдя, які використовувалися усупереч вимогам законодавства», – повідомили також у прокуратурі.

«Також виявлено препарати (таблетки) з характерними ознаками наркотичних засобів, а також декілька літрів спиртовмісної речовини. Одночасно, проведено особистий прийом засуджених, в ході якого встановлено факти неналежного розгляду звернень в’язнів, які поміщаються в штрафні приміщення колонії за порушення режиму тримання», – додали в прокуратурі.

«За результатами виїзду органом поліції зареєстровано кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України (незаконне зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту), готуються документи реагування. Наразі у виправній установі продовжується перевірка додержання прав в’язнів на належне медичне забезпечення, оплату та охорону праці, а також дотримання законодавства про пожежну безпеку, до якої залучені відповідні органи контролю області», – повідомили також сьогодні, 16 червня, в прес-службі прокуратури Львівської області та опублікували фото з колонії

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу