Правоохоронці виявили неподалік Львова 1400 пляшок підробленої горілки

14:48 28 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівського обласного управління Національної поліції

Попереджено надходження у торгівельну мережу фальсифікату на суму в понад сто тисяч гривень.

«Працівники управління захисту економіки у Львівський області спільно із працівниками Залізничного відділу поліції та за процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №2 припинили діяльність «перевалочної бази», де зловмисники зберігали фальсифіковану алкогольну продукцію та вилучили партію контрафактної горілки», – повідомили сьогодні, 28 квітня, в прес-службі Львівського обласного управління Національної поліції, де також розповіли подробиці:

«Правоохоронці виявили «базу» у приватному помешканні у Пустомитівському районі. У подальшому фальсифікований алкоголь зловмисники невеликими партіями реалізовували через мережу роздрібної торгівлі у Львові. Встановлено, що організатором злочинного «бізнесу» є 37-річний місцевий мешканець, який точно знав, що алкогольна продукція, яку він реалізовує, є фальсифікованою та усвідомлював, що таким чином скоює кримінальне правопорушення.

Під час проведених санкціонованих обшуків правоохоронці виявили та вилучили більш як 1,4 тисячі пляшок підробленої горілки, 150 літрів горілки у фольгованих пакетах, запакованих в картонні коробки та 30 літрів спирту. Частина контрафактної продукції зберігалася в помешканні, інша частина вже була завантажена у автомобілі та готова до відправки у магазини.

Таким чином попереджено надходження у торгівельну мережу фальсифікату горілки на суму у понад сто тисяч гривень. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного збору чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України.

Взірці вилученого фальсифікату відправлено для проведення експертизи. Наразі правоохоронцівстановлюють мережу збуту фальсифікованих підакцизних товарів та осіб, причетних до скоєннязлочину. Також встановлюється джерело походження фальсифікованої горілки та акцизних марок ізознаками підробки».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів