Правоохоронці викрили на Львівщині мережу нелегальних гральних закладів

10:24 3 жовтня 2017 р.

Слідчі поліції спільно з працівниками управління захисту економіки виявили розгалужену мережу нелегальних гральних закладів, які функціонували на території Львівщини.

Про це повідомили сьогодні, 3 жовтня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також запевнили: «Правоохоронці виявили та вилучили 71 системний блок комп’ютерів із спеціальним програмним забезпеченням (гральні автомати), роутери, принтери для друку чеків, чорнові записи, документацію та понад 45,5 тисячі гривень, виручених від надання послуг у цій сфері. Крім цього, шляхом проведення негласних слідчих розшукових дій, зафіксовано місця зайняття гральним бізнесом, встановлено організаторів та виконавців.

«Під час санкціонованих обшуків за місцем проживання організаторів виявлено й вилучено також готівку на понад 200 тисяч гривень, майже чотири тисяч доларів та чорнові записи та бухгалтерію. Загалом вилучено обладнання та готівки на понад один мільйон гривень», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини