У Львові розшукують шахрая, який ошукав вкладника АТ «МММ» | Новини Львова

У Львові розшукують шахрая, який ошукав вкладника АТ «МММ»

10:58 2 жовтня 2015 р.

  • 0


Фото: planworld.ru

27-річний львів’янин втратив майже 40 тисяч гривень.

«До Залізничного райвідділу міліції 30 вересня звернувся 27-річний львів’янин, який став жертвою шахрайства і втратив майже 40 тисяч гривень. Чоловік повідомив, що до нього напередодні зателефонував невідомий і представився працівником податкової інспекції», – повідомили сьогодні, 2 жовтня, в прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського обласного управління МВС, де також розповіли:

«Далі у розмові незнайомець зачепив болючу для потерпілого тему. Кілька років тому заявник повірив у великі прибутки, які начебто можна отримати, ставши учасником фінансової «піраміди». І довірив понад 200 тисяч гривень АТ «МММ» - українському проекту Сергія Мавроді.

Незнайомець знав не тільки суму, що вклав заявник у «МММ». Він повідомив чимало іншої інформації, яка носила переважно конфіденційний характер і була доступна обмеженому колу людей

 Співрозмовник сказав також, що зараз займається питаннями, дотичними до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб і може зарадити проблемі з «МММ». Та якщо чоловік хоче повернути кошти, то має сплатити 15% від загальної суми вкладу.

«Обізнаність незнайомця зіграла свою роль. Чоловік погодилася внести 39 400 гривень на рахунок, номер якого продиктував псевдо-податківець. І тільки тоді, як зробив це, зрозумів, що вдруге потерпів від шахраїв», – повідомив слідчий слідчого відділення Залізничного райвідділу міліції лейтенант міліції Іван Лоза.

Дане діяння кваліфікується частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Його вчинення карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу