Правоохоронці припинили на Львівщині незаконну рубку лісів

13:10 10 серпня 2016 р.


Фото: portal.lviv.ua

Довкіллю завдано збитків на суму майже двісті тисяч гривень.

 «Правоохоронці припинили на Львівщині незаконну рубку Карпатських лісів», – повідомили сьогодні, 10 серпня, в прес-службі Львівського обласного управління Національної поліції, де також розповіли подробиці:

«Працівники Управління захисту економіки у Львівській області спільно з працівниками Сколівського відділення поліції повідомили про підозру у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки майстру лісу одного з лісогосподарств на Львівщині. Як встановили правоохоронці під час досудового розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за частиною 2 статті 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України, майстер лісу, у обов’язки якого входило збереження лісових ресурсів від незаконних порубок та здійснення охорони і захисту лісу, допустив та приховав факти незаконних порубок лісу.

Внаслідок цього довкіллю завдано збитків  на суму майже двісті тисяч гривень. У лютому цього року на ввірених йому територіях майстер лісу не вживав ніяких заходів щодо заборони незаконної порубки лісу, не виявляв, не затримував та не складав протоколів про порушення на осіб, котрі вчинили незаконні рубки лісу, допустивши у такий спосіб незаконну рубку 46 дерев. Проводиться досудове розслідування».

dailylviv.com

До теми

16:47 20 січня 2022 р.

Злочини проти журналістів: лише кожне п'яте кримінальне провадження дійшло до суду

Перешкоджання діяльності та погроза або насильство щодо журналістів: 64 особам повідомлено про підозру, а із зареєстрованих 189 кримінальних проваджень тільки 38 скеровано до суду.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу