Правоохоронці припинили на Львівщині діяльність підпільних гуралень

09:45 22 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: npu.gov.ua

Прокуратура Львівської області скерувала до Пустомитівського районного й Стрийського міськрайонного судів два обвинувальні акти стосовно шістьох осіб, які підозрюються у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених статтями 199 та 204 Кримінального кодексу України.

Про це повідомили сьогодні, 22 січня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Як було встановлено, вказані особи організували підпільні цехи на території Львівської області, де і здійснювалось виготовлення та продаж фальсифікованих алкогольних напоїв різних торгових марок із підробленими марками акцизного податку. Зокрема, під час обшуків правоохоронцями було виявлено та вилучено понад 90 тисяч пляшок, орієнтовна вартість яких становить понад три мільйони гривень, більше 30 тисяч марок акцизного податку, а також 80 тонн спирту».

«Крім цього, виявлено та вилучено пластикові ємності, фільтри з колбами для змішування спиртовмісних сумішей, електронасос, шланги та інше обладнання, за допомогою якого і здійснювалось масове виготовлення підроблених алкогольних напоїв.
За вчинене зловмисникам загрожує до семи років позбавлення волі», – поінформували також у прес-службі прокуратури Львівської області.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів