Правоохоронці викрили на Львівщині нарколабораторію

12:58 2 листопада 2015 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю Львівського обласного управління МВС

Виготовлений у Стрию амфетамін розповсюджували на території нашої області.

«Співробітники управління боротьби з незаконним обігом наркотиків Львівського управління УМВС виявили підпільнунарколабораторію, у якій виготовляли амфетамін», – повідомили сьогодні, 2 листопада, у прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю Львівського обласного управління МВС, де також опублікували фотографії з місця події й поінформували:

«Лабораторія, яку правоохоронці виявили у Стрию 2 листопада, була розташована у квартирі одного з багатоквартирних будинків. Під час санкціоновано обшуку, проведеного у приміщенні 29-річного місцевого мешканця, співробітники міліції виявили й вилучили хімічне обладнання, препарати та реагенти, за допомогою яких чоловік виготовляв психотропну речовину, а також готовий амфетамін.

«Цей чоловік мав спеціальні знання та навички, добре розумівся на хімічнихпроцесах, а також мав спеціальне обладнання, за допомогою якоговиготовляв наркотик. У подальшому він збував готовий амфетамін для розповсюдження на території Львівської області. Сам він, до речі, теж вживав виготовлений продукт», – розповів начальник управління боротьби знезаконним обігом наркотиків Львівського управління УМВС, полковникміліції Володимир Білоус». 

Наразі вирішується питання про правову кваліфікацію злочину згідно норм Кримінального кодексу України. Проводяться слідчі дії.

dailylviv.com

До теми

19:17 17 травня 2021 р.

Доки канабіс легалізують, самбірчанин вже сидітиме за гратами

Закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні щодо 35-річного жителя Самбора, якого обвинувачували у збуті особливо небезпечних наркотичних засобів (ч.2 ст.307 КК України).

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу