Правоохоронці прикрили на Львівщині 11 незаконних пунктів обміну валюти

09:10 17 жовтня 2014 р.


Фото: best-news.com.ua

Як повідомили в п'ятницю у відділі зв’язків із громадськістю обласного управління МВС, співробітники управління державної служби боротьби з економічною злочинністю оводять із 1 жовтня заходи з метою виявлення фактів порушення правил валютних операцій.

У прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) обласного управління МВС повідомили сьогодні, 17 жовтня, що правоохоронці викрили на Львівщини 11 незаконних пунктів обміну валюти. У повідомленні також конкретизують:

«Працівники Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУМВС України у Львівській області, з 1 жовтня проводять заходи з метою виявлення фактів порушення правил валютних операцій, а саме – виявлення не облікованих угод купівлі-продажу валюти та припинення діяльності так званих «валютчиків». Особливу увагу правоохоронці приділяють виявленню так званих «елітних валютчиків», які у змові з банківськими працівниками здійснюють купівлю-продаж значних сум у валюті.

За період проведення операції, правоохоронці виявили 47 фактів порушень правил проводження валютних операцій, під час яких вилучено 24 000 доларів США, 227 000 гривень, 4500 євро та 5230 злотих. За усіма фактами складені адміністративні протоколи за ч.1 ст.162 (порушення правил про валютні операції) КУпАП.

Правоохоронці виявили 11 незаконних пунктів обміну валюти та спільно з фахівцями Національного банку України у Львівській області перевірили діяльність 14 ТзОВ, працівники яких займаються валютними операціями. Під час перевірок, виявлено системні порушення валютного законодавства України у всіх ТзОВ.

Основні порушення це: неоприбуткування угод купівлі-продажу валюти та невідповідність приміщень встановленим нормам постанов Правління Національного банку України. Як наслідок, працівники НБ України у Львівській області склали відповідні акти на порушників валютного законодавства. Співробітники УДСБЕЗу ГУМВС України у Львівській області скерували подання до керівництва Національного банку України щодо більш тісної співпраці та узгодженості дій з фахівцями НБ України. Причина – ТзОВ, що займаються валютними операціями, під час складання протоколів про виявлені правопорушення, взагалі не інформують про зафіксовані ними факти порушень, та відмовляються документувати факти невидачі касових документів та необлікованої готівки».

dailylviv.com

До теми

16:52 24 вересня 2020 р.

У Львові викрили ґвалтівника малолітніх дівчат, який керував молодіжним табором

Як встановили правоохоронці, 46-річний львів’янин причетний щонайменше до 11 злочинів, скоєних щодо дівчат віком від 11 до 14 років. За вчинене йому загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Рубрика: Закон

12:35 23 вересня 2020 р.

Керівництво заводу на Львівщині крало метал десятками тонн

На Львівщині Служба безпеки України викрила керівництво ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод», який входить до структури Укрзалізниці, на заволодінні майном підприємства.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу