Правоохоронці провели обшук у керівника львівського осередку проросійської організації

11:45 23 листопада 2018 р.


Фото: varta1.com.ua

Працівники прокуратури, поліції та СБУ провели обшук у керівника львівського осередку проросійської організації «Український вибір – право народу» Олега Ростовцева.

Обшук був санкціонований судом у рамках кримінального розслідування за фактом розпалювання національної ворожнечі й ненависті. Підставою для обшуку стала антиукраїнська діяльність Ростовцева, який готує на замовлення інформаційних агенцій Російської Федерації тенденційні публікації антиукраїнського змісту.

Як стверджують джерела Громадської ради при обласному управлінні СБУ в правоохоронних структурах, висновок експертів однозначний – ознаки розпалювання міжнаціональної нетерпимості і ворожнечі в антиукраїнських публікаціях Ростовцева є. А результати обшуку підтверджують його авторство.

Про це повідомили в п’ятницю, 23 листопада, на сторінці Громадської ради при управлінні СБУ у Львівській області в інтернет-мережі «Facebook», де чекають на швидке завершення досудового розслідування, передачу матеріалів до суду та справедливого вироку – від двох до п'яти років позбавлення волі.

dailylviv.com

До теми

13:02 12 червня 2021 р.

Забудовника у Львові можуть ув'язнити за незаконний житловий будинок

Підозрюваному загрожує до 5 років позбавлення волі за те, що на підставі низки підроблених документів без узгодження із дійсним замовником будівництва було введено в експлуатацію житловий будинок на території Львова.

Рубрика: Закон

19:23 11 червня 2021 р.

Дубневич збіднів, розлучається з дружиною і ділить спільно нажите майно

Вищий антикорупційний суд України 2 червня відмовив народному депутату Ярославу Дубневичу («За майбутнє») в клопотанні скасувати застосовану до нього в 2019 році заставу в 90 млн грн та повернути кошти застоводавцям.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу